شنبه 16 مهر 1393
ارتباط با ما : 7-32291620-051
Farhangi@aqr.ir
 

امام جواد علیه‌السلام: من ضامن بهشت برای کسی هستم که قبر پدرم را در طوس زیارت کند و حق او را بشناسد.

اجرای طرح «بهارانه کتاب99» در ۱۰ فروشگاه کتاب به‌نشر

مدیر عامل به‌نشر (انتشارات آستان قدس رضوی) گفت: طرح «بهارانه کتاب 99» از‌۲۰ تا ۳۰ اردیبهشت‌ ماه با شعار «بهار کتاب همزمان با بهار دل‌ها» در سراسر کشور و با هدف رونق بخشیدن به بازار کتاب و ترویج فرهنگ کتابخوانی اجرا می‌شود. 
اجرای طرح «بهارانه کتاب99» در ۱۰ فروشگاه کتاب به‌نشر

              به گزارش آستان فرهنگ حسین سعیدی تصریح کرد: این طرح در فروشگاه‌های کتاب و محصولات فرهنگی انتشارات به‌نشر در مشهد از جمله شماره1(مرکزی)، فروشگاه شماره 3(دانشگاه)، فروشگاه شماره 6‌(نواب)، فروشگاه شماره 7(سجاد)، فروشگاه شماره 9(امامت)، فروشگاه شماره 10(طبرسی)، فروشگاه شماره 11(چهارراه شهدا) و فروشگاه شماره16(باب‌القبله) در جوار حرم مطهر رضوی و فروشگاه‌های کتاب و محصولات فرهنگی انتشارات به‌نشر در شهرهای بیرجند و تربت حیدریه از ۲۰ اردیبهشت آغاز به کار کرد.
وی با اشاره به لغو برگزاری نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، اجرای طرح «بهارانه کتاب99» را مثبت و کارآمد ارزیابی کرد و گفت: برگزاری این طرح در ایام کرونایی سبب استقبال مخاطبان کتاب و رونق مجدد کتابفروشی‌ها می‌شود و بخشی از نیاز کتاب دوستان را برطرف می‌کند که امیدواریم با تمدید این طرح، فرصت بیشتری برای آشنایی و استقبال کتاب‌دوستان فراهم شود.
سعیدی تأکید کرد: طبق اعلام معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی‌، در فروشگاه‌های به‌نشر، خریداران می‌توانند با ارائه شماره کارت ملی، حداکثر تا مبلغ ۱۵۰ هزار تومان و تا سقف ۲۰ درصد از تخفیف طرح «بهارانه کتاب99» برای تمامی آثار انتشارات به‌نشر به همراه آثار دیگر ناشران شامل کتاب‌های چاپی، عمومی، دانشگاهی و کودک و نوجوان به جز کتاب‌های آموزشی بهره‌مند شوند.
وی تصریح کرد: با توجه به شیوع  کرونا در کشور برای جلوگیری از گسترش این بیماری، تمامی ضوابط و پروتکل‌های بهداشتی در شعبه‌های این انتشارات لحاظ می‌شود و نگرانی از بابت مسائل بهداشتی وجود ندارد.
مدیر عامل به‌نشر با اشاره به اجرای طرح «بهارخوان» در فروشگاه الکترونیکی این انتشارات یادآور شد: این طرح از نیمه ماه شعبان تا نیمه ماه مبارک رمضان در فروشگاه‌های الکترونیکی و صفحه اینستاگرام به‌نشر در فضای مجازی اجرا شد که استقبال خوب دوست‌داران کتاب را به همراه داشت.
وی خاطرنشان کرد: در این طرح، متقاضیان از تخفیف ۱۵درصدی‌۵۰۰ عنوان کتاب از انتشارات به‌نشر، تخفیف ۲۰ درصدی۵۰ عنوان کتاب منتخب از سایر ناشران همراه با هدیه متبرک و ارسال رایگان در سراسر کشور بهره‌مند شدند. 
 
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
عبارات کلیدی:
امتیاز دهید
بیشتر بخوانید
تبادل نظر کاربران
.
 

گفتگو(بایگانی)

دسترسی سریع

اشتراک بسته تخصصی فرهنگی


* پست الکترونیک
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر

نشریه همگام.

طرح های فرهنگی.

.
ثبت نام طرح خادمياران نوجوان رضوي»
فراخوان ايده هاي خلاقانه خدمت به امام رضا عليه السلام
وقف و نذر
.