شنبه 16 مهر 1393
ارتباط با ما : 7-32291620-051
Farhangi@aqr.ir
 

امام جواد علیه‌السلام: من ضامن بهشت برای کسی هستم که قبر پدرم را در طوس زیارت کند و حق او را بشناسد.

به همت مرکز امور بانوان و خانواده آستان قدس رضوی؛

پویش «خدمت در خانه» ویژه زوجین برگزار شد

سرپرست مرکز امور بانوان و خانواده آستان قدس رضوی گفت: پویش «خدمت در خانه» با رویکرد تشویق اعضای خانواده برای مشارکت در انجام کارهای خانه تحت عنوان««#خانه¬_ات_آباد» طراحی و با محوریت طرح زندگی به سبک رضوی اجرا شد. 
پویش «خدمت در خانه» ویژه زوجین برگزار شد

               به گزارش آستان فرهنگ به نقل از آستان نیوز، فاطمه دژبرد؛ در گفتگو با خبرنگار ما، بیان کرد: با توجه به شرایط کنونی و به منظور جلوگیری از شیوع بیماری کرونا و حفظ سلامتی زوجین، تمام فعالیت‌های طرح «زندگی به سبک رضوی» به صورت مجازی  و در راستای تحقق اهداف تأسیسی این طرح ملی انجام می‌شود که پویش «خدمت در خانه» یکی از اقدامات  اجرا شده این طرح بود.
وی خاطرنشان کرد: زوج‌های جوان شرکت کننده در پویش «خدمت در خانه»، تصاویر خدمت اعضای خانواده نسبت به یکدیگر را در فضای مجازی با هشتگ خانه‌_ات_آباد منتشر و تصاویر و توضیحات خود را به نشانی @ravaq_razavi در تمامی شبکه‌های اجتماعی ارسال کردند.
دژبرد افزود: کاشت گل و گیاه در منزل، نظافت منزل، پخت غذا، کیک و شیرینی، مهارت‌آموزی به یکدیگر و... محورهای اصلی این پویش بود و زوجین در طرح زندگی به سبک رضوی توانستند با استفاده از فرصت در خانه ماندن تصاویری از کارها و خدمات در منزل خودشان را ارسال کنند و از جوایز تدارک دیده شده بهره‌مند شوند.
یاد‌آوری می‌شود؛ طرح زندگی به سبک رضوی در راستای افزایش صیانت و اعتلای کارکرد خانواده و با بهره‌گیری از ظرفیت‌های آستان قدس رضوی و مجموعه نهادها و تشکل‌های مردمی برای زوج‌های جوان طراحی و به همت مرکز امور بانوان و خانواده آستان قدس رضوی اجرا شد. 
 
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
عبارات کلیدی:
امتیاز دهید
بیشتر بخوانید
تبادل نظر کاربران
.
 

گفتگو(بایگانی)

دسترسی سریع

اشتراک بسته تخصصی فرهنگی


* پست الکترونیک
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر

نشریه همگام.

طرح های فرهنگی.

.
ثبت نام طرح خادمياران نوجوان رضوي»
فراخوان ايده هاي خلاقانه خدمت به امام رضا عليه السلام
وقف و نذر
.