شنبه 16 مهر 1393
ارتباط با ما : 7-32291620-051
Farhangi@aqr.ir
 

امام جواد علیه‌السلام: من ضامن بهشت برای کسی هستم که قبر پدرم را در طوس زیارت کند و حق او را بشناسد.

«با نوای کاروان» به محله شما می آییم

مدیر اعزام مبلغ سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی گفت: آستان قدس رضوی در قالب برنامه «با نوای کاروان» به محله های شهر مشهد می آید. 
«با نوای کاروان» به محله شما می آییم

           به گزارش آستان فرهنگ حجت الاسلام والمسلمین عماد دخانی در گفت و گو با آستان نیوز بیان کرد: همزمان با ماه مبارک رمضان، برنامه «با نوای کاروان» ویژه ولادت کریم اهل بیت امام حسن مجتبی(ع) و عرض ارادت به امام مهربانی ها توسط این سازمان با همکاری موسسه آفرینش های هنری برگزار می شود.
وی درباره جزئیات اجرای این برنامه تصریح کرد: با توجه به ممنوعیت موقت حضور زائران و مجاوران در حرم مطهر رضوی و این که تشرف به مضجع شریف حضرت رضا(ع) با توجه به شیوع ویروس کرونا غیر ممکن شده است، عرض ارادت از راه دور به ساحت ایشان، زیارت بعید محسوب می شود.
مدیریت اعزام مبلغ سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی ادامه داد: در این راستا 2 برنامه توسط موسسه آفرینش های هنری تولید شده که توسط گروه های سرود آوای رضوان همراه با مناجات خوانی و مولودی خوانی مدیحه سرایان در سطح شهر مشهد اجرا می شود.
وی با اشاره به اجرای این ویژه برنامه در 150 محله و 888 نقطه شهری مشهد خاطرنشان کرد: برنامه «با نوای کاروان» از سیزدهم تا هفدهم رمضان به مدت 5 شب برگزار می شود. 
 
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
عبارات کلیدی:
امتیاز دهید
بیشتر بخوانید
تبادل نظر کاربران
.
 

گفتگو(بایگانی)

دسترسی سریع

اشتراک بسته تخصصی فرهنگی


* پست الکترونیک
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر

نشریه همگام.

طرح های فرهنگی.

.
ثبت نام طرح خادمياران نوجوان رضوي»
فراخوان ايده هاي خلاقانه خدمت به امام رضا عليه السلام
وقف و نذر
.