شنبه 16 مهر 1393
ارتباط با ما : 7-32291620-051
Farhangi@aqr.ir
 

امام جواد علیه‌السلام: من ضامن بهشت برای کسی هستم که قبر پدرم را در طوس زیارت کند و حق او را بشناسد.

به مناسبت ایام میلاد امام حسن مجتبی علیه‌السلام صورت می‌گیرد،

اجرای گروه‌های سرود آوای رضوان در برنامه «با نوای کاروان» در سطح شهر مشهد

مسئول واحد آوای رضوان از اجرای گروه‌های سرود این واحد به مناسبت ایام میلاد امام حسن مجتبی علیه‌السلام در ویژه برنامه «با نوای کاروان» در سطح شهر مشهد خبر داد. 
اجرای گروه‌های سرود آوای رضوان در برنامه «با نوای کاروان» در سطح شهر مشهد

            به گزارش آستان فرهنگ سید مجتبی ذبیحی در گفت‌وگو با آستان نیوز بیان کرد: این اجراهای پاتوقی سرود با رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و تمهیدات پیشگیرانه در دوران مقابله با ویروس کرونا به همت مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی در قالب ویژه برنامه با نوای کاروان زیر نظر سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی در پنج شب، از 18 تا 22 اردیبهشت 1399، در 150 محله و 888 نقطه شهری مشهد مقدس برگزار خواهد شد.
وی ادامه داد: 20 گروه آوای رضوان در قالب گروه‌های هشت نفره از نوجوانان مشهدی با استفاده از ماسک و دستکش هر شب، دو ساعت قبل و دو ساعت بعد از اذان مغرب به افق مشهد در محلات مختلف این شهر مقدس به سرودخوانی می‌پردازند.
مسئول واحد آوای رضوان مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی افزود: سرودهای «ماه خدا»، «زیارت از راه دور» و «سفره‌دار اهل بیت(ع)» به سبک آکاپلا با هدف بزرگداشت ایام ماه مبارک رمضان و میلاد فرخنده کریم اهل بیت(ع) امام حسن مجتبی(ع) و عرض ارادت به محضر امام رضا(ع) در شرایط فعلی جامعه توسط این مؤسسه در سال جاری تولید شده است که در این ویژه برنامه اجرا می‌شود.
ذبیحی به مولودی‌خوانی ویژه شب‌های عید و اجرای صلوات خاصه توسط 20 مداح حاضر در ویژه برنامه با نوای کاروان به همت سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی در کنار اجرای سرودهای آوای رضوان اشاره و تصریح کرد: این ویژه برنامه با توجه به رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی در نقاطی که شهروندان مشهدی بتوانند آن را از پنجره و بالکن‌های منازل خود و یا در داخل خودروهای شخصی تماشا کنند، اجرا خواهد شد.
وی با اشاره به تولید نماهنگ‌های مختلف و انتشار آن‌ها در فضای مجازی به مناسبت‌های ملی و مذهبی به‌ویژه ماه مبارک رمضان گفت: نماهنگی نیز به مناسبت میلاد فرخنده امام حسن مجتبی(ع) در این ایام توسط واحد آوای رضوان تولید و منتشر خواهد شد.
لازم به ذکر است، علاقه‌مندان می‌توانند برنامه‌های واحد آوای رضوان را از طریق صفحه اینستاگرام این واحد به نشانی @avaye.rezvan و صفحه اینستاگرام مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی به نشانی aqart.ir@ دنبال کنند. 
 
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
عبارات کلیدی:
امتیاز دهید
بیشتر بخوانید
تبادل نظر کاربران
.
 

گفتگو(بایگانی)

دسترسی سریع

اشتراک بسته تخصصی فرهنگی


* پست الکترونیک
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر

نشریه همگام.

طرح های فرهنگی.

.
ثبت نام طرح خادمياران نوجوان رضوي»
فراخوان ايده هاي خلاقانه خدمت به امام رضا عليه السلام
وقف و نذر
.