شنبه 16 مهر 1393
ارتباط با ما : 7-32291620-051
Farhangi@aqr.ir
 

امام جواد علیه‌السلام: من ضامن بهشت برای کسی هستم که قبر پدرم را در طوس زیارت کند و حق او را بشناسد.

با استفاده از پویش #بهارخوان؛

کتاب‌های جذاب بخوانید و تجربیات کتابخوانی‌تان را به اشتراک بگذارید

مدیر امور فرهنگی کارکنان و خدام آستان قدس رضوی از شکل‌‌گیری پویش #بهارخوان با رویکرد ارائه و توسعه فعالیت های کتاب محور در خانواده توسط سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی خبر داد. 
کتاب‌های جذاب بخوانید و تجربیات کتابخوانی‌تان را به اشتراک بگذارید

           به گزارش آستان فرهنگ حجت الاسلام والمسلمین عماد دخانی در گفت‌وگو با آستان‌نیوز، بیان کرد: برنامه‌ریزی برای مطالعه کتاب های خوب، جزء ضروریات جامعه ای تمدن‌ساز محسوب می شود و در خانواده های الگو، همیشه کتاب و کتابخوانی نقشی مهم در زندگی داشته است.
وی با بیان این که مردم می توانند تجربیات کتابخوانی خود را در این پویش با دیگران به اشراک بگذارند، خاطرنشان کرد: مهم ترین تجربه کتاب خوانی برای هر شخصی می تواند معرفی کتاب ها و شرح مقداری از آن محسوب شود.
دخانی ادامه داد: در واقع افراد می توانند مقداری از کتاب را خوانده و صورت دکلمه و یا قصه گویی آن را منتشر و دیگران را برای مطالعه کامل آن تشویق کنند.
مدیر امور فرهنگی کارکنان و خدام آستان قدس رضوی اضافه کرد: ضمن این که معرفی کتاب و اشتراک فایل های کتاب‌های الکترونیک هم از دیگر موارد در نظر گرفته شده در این پویش محسوب می شود.
وی ادامه داد: در پویش #بهارخوان علاوه بر تشویق مردم به کتابخوانی، تعداد 50 کتاب مناسب برای مطالعه در منازل توسط اعضای مختلف خانواده معرفی شده است تا در انتخاب کتاب های متنوع و جذاب نیز گام مهمی برداشه شود.
مدیر امور فرهنگی کارکنان و خدام آستان قدس رضوی، مهم ترین هدف این پویش را آشنایی اعضای مختلف خانواده با کتاب‌های جذاب و مفید، ارائه الگوی مناسب برای اختصاص وقت و فرصتی مناسب برای مطالعه کتاب اعم از کتب درسی و غیر درسی عنوان کرد.
لازم به یادآوری است، عموم مردم برای شرکت در پویش #بهارخوان، می توانند تصاویر و یا فیلم های مرتبط با فعالیت های خود را در فضای مجازی با هشتگ بهارخوان منتشر و یا تصاویر و توضیحات خود را به نشانی @ravaq_razavi به تمامی شبکه های اجتماعی ارسال کنند. 
 
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
عبارات کلیدی:
امتیاز دهید
بیشتر بخوانید
تبادل نظر کاربران
.
 

گفتگو(بایگانی)

دسترسی سریع

اشتراک بسته تخصصی فرهنگی


* پست الکترونیک
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر

نشریه همگام.

طرح های فرهنگی.

.
ثبت نام طرح خادمياران نوجوان رضوي»
فراخوان ايده هاي خلاقانه خدمت به امام رضا عليه السلام
وقف و نذر
.