شنبه 16 مهر 1393
ارتباط با ما : 7-32291620-051
Farhangi@aqr.ir
 

امام جواد علیه‌السلام: من ضامن بهشت برای کسی هستم که قبر پدرم را در طوس زیارت کند و حق او را بشناسد.

معاون وزیر آموزش و پرورش:

پویش «آقا سلام با شما خوشیم» تهدیدها را به فرصت تبدیل کرده است

معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی گفت: پویش «آقا سلام با شما خوشیم» با توجه به بروز مشکلات ناشی از کرونا، تهدیدها را به فرصت تبدیل کرده است. 
پویش «آقا سلام با شما خوشیم» تهدیدها را به فرصت تبدیل کرده است

           به گزارش آستان فرهنگ به نقل از آستان نیوز، حجت الاسلام و المسلمین علی ذوعلم با اشاره به راه‌اندازی طرح پویش «آقا سلام با شما خوشیم» از طرف آستان قدس رضوی و رادیو زیارت بیان کرد: این پویش، طرح بسیار خوبی است و امیدواریم جوانان از فرصتی که از طریق این پویش برای آن ها فراهم شده، استفاده بیشتری ببرند.
همچنین آیت الله سید احمد خاتمی؛ عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری و جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، راه‌اندازی طرح پویش «آقا سلام با شما خوشیم» را کار بسیار خوب و قابل تجلیل دانست.
آیت‌الله سید محمد غروی؛ عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم نیز با بیان این که پویش «آقا سلام با شما خوشیم» باعث می‌شود مردم ارتباطشان را با اهل بیت(ع) افزایش دهند، افزود: راه‌اندازی این طرح، اقدام شایسته‌ای بود که از سوی آستان قدس رضوی و با همکاری رادیو زیارت آغاز شده است.
وی ادامه داد: در ایامی که مردم از اجتماعات و حضور در اماکن مذهبی و دینی محروم شده‌اند، این طرح سبب می‌شود مردم ارتباطشان را با اهل بیت علیهم‌السلام و همچنین آشنایی خود با معارف دینی را افزایش دهند. 
 
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
عبارات کلیدی:
امتیاز دهید
بیشتر بخوانید
تبادل نظر کاربران
.
 

گفتگو(بایگانی)

دسترسی سریع

اشتراک بسته تخصصی فرهنگی


* پست الکترونیک
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر

نشریه همگام.

طرح های فرهنگی.

.
ثبت نام طرح خادمياران نوجوان رضوي»
فراخوان ايده هاي خلاقانه خدمت به امام رضا عليه السلام
وقف و نذر
.