شنبه 16 مهر 1393
ارتباط با ما : 7-32291620-051
Farhangi@aqr.ir
 

امام جواد علیه‌السلام: من ضامن بهشت برای کسی هستم که قبر پدرم را در طوس زیارت کند و حق او را بشناسد.

به همت مرکز قرآن کریم آستان قدس رضوی و مرکز اموربانوان و خانواده این آستان مقدس برگزار شد؛

پویش ملی «با خانواده در جشن ميلاد پدر امت»

پویش ملی با خانواده در جشن ميلاد پدر امت و نذر ۱۱۰ هزار ختم حدیث کسا و دعای هفتم صحیفه به همت مرکز قرآن کریم و مرکز امور بانوان و خانواده آستان قدس رضوی به صورت مجازی در سراسر کشور برگزار شد. 
پویش ملی «با خانواده در جشن ميلاد پدر امت»

           به گزارش آستان فرهنگ به نقل از آستان نیوز، این طرح با توجه به شریط کنونی و شیوع بیماری کرونا از سوی مرکز قرآن کریم آستان قدس رضوی و مرکز امور بانوان و خانواده این آستان مقدس طراحی و با محوریت کانون بانوان در استان های مختلف کشور  از دهم تا پانزدهم رجب اجرا شد.
پویش ملی «با خانواده در جشن ميلاد پدر امت» با قرائت ۱۱۰ هزار ختم حدیث کسا و دعای هفتم صحیفه سجادیه در مشهد و دیگر شهرهای کشور در فضای مجازی برگزار و با استقبال خوب خانوادها روبرو شد.
 این پویش با هدف عدم امکان برگزاری جشن عمومی و جلوگیری از انتشار ویروس کرونا در جمع خصوصی هر خانواده و در راستای ایجاد نشاط در اعیاد ماه رجب المرجب در سراسر کشور برپا شد.
محورهای پویش ملی با خانواده در جشن ميلاد پدر امت شامل؛ تصاویر جشن‌های خانوادگی به‌مناسبت میلاد حضرت علی(ع)، تصاویر کیک و شیرینی‌های خانگی آماده شده، تصاویر تزئین منزل و با فضاسازی محله و کوچه به مناسبت میلاد و تصاویر قرائت خانوادگی حدیث شریف کساء  و دعای هفتم صحیفه سجادیه بود که از بین تصاویر ارسالی به قید قرعه به 8 خانواده  برگزیده جوایزی اهدا شد. 
 
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
عبارات کلیدی:
امتیاز دهید
بیشتر بخوانید
تبادل نظر کاربران
.
 

گفتگو(بایگانی)

دسترسی سریع

اشتراک بسته تخصصی فرهنگی


* پست الکترونیک
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر

نشریه همگام.

طرح های فرهنگی.

.
ثبت نام طرح خادمياران نوجوان رضوي»
فراخوان ايده هاي خلاقانه خدمت به امام رضا عليه السلام
وقف و نذر
.