شنبه 16 مهر 1393
ارتباط با ما : 7-32291620-051
Farhangi@aqr.ir
 

امام جواد علیه‌السلام: من ضامن بهشت برای کسی هستم که قبر پدرم را در طوس زیارت کند و حق او را بشناسد.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی خراسان رضوی:

طرح سلام بر امام علیه‌السلام تا انتهای سال در دانشگاه‌های خراسان رضوی برگزار می‌شود

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های آزاد اسلامی خراسان رضوی گفت: طرح سلام ملی سلام بر امام علیه‌السلام با موضوع قرائت زیارت امین الله تا انتهای سال در دانشگاه های آزاد اسلامی خراسان رضوی به صورت مستمر برگزار می‌شود. 
طرح سلام بر امام علیه‌السلام تا انتهای سال در دانشگاه‌های خراسان رضوی برگزار می‌شود

             به گزارش آستان فرهنگ جت الاسلام جواد مهدوی نسب مسئول دفتر نهاد رهبری دانشگاه های آزاد اسلامی خراسان رضوی در گفتگو با خبرنگار آستان نیوز اظهار کرد: با اجرای طرح سلام بر امام علیه‌السلام دلهای عاشقان حضرت علی بن موسی الرضا علیه‌السلام هر چهارشنبه بعد از نماز ظهر و عصر به واسطه زیارت امین الله راهی حرم منور رضوی می‌شود.
وی ادامه داد: آستان قدس رضوی با حمایت از ابتکار یک جمعیت مردم نهاد طرح ملی سلام بر امام علیه‌السلام را در دانشگاه های سراسر کشور برگزار می کند و دانشگاه آزاد اسلامی مشهد آغاز کننده این جریان در محیط دانشجویی شده است.
مسئول دفتر نهاد رهبری دانشگاه های آزاد اسلامی خراسان رضوی افزود: راه اندازی طرح ملی سلام بر امام علیه‌السلام در محیط فرهنگی و دانشجویی بستر جریان سازی فرهنگ رضوی برای دانشجویان و اساتید را ایجاد می‌کند.
مهدوی نسب ادامه داد: همراه با معرفی طرح سلام بر امام علیه‌السلام در دانشگاه ها انتظار داریم دانشگاه های آزاد اسلامی در استان خراسان رضوی از این هفته به تدریج این مراسم پر فیض دینی را برگزار نمایند. این طرح با موضوع قرائت زیارت امین الله تا انتهای سال در دانشگاه های آزاد اسلامی خراسان رضوی به صورت مستمر برگزار می شود.
وی خاطرنشان کرد: کانون فرهنگی جوادالائمه علیه‌السلام با حمایت سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی زمینه اجرای طرح سلام بر امام علیه‌السلام را در دانشگاه های سراسر کشور فراهم کرده اند. 
 
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
عبارات کلیدی:
امتیاز دهید
بیشتر بخوانید
تبادل نظر کاربران
.
 

گفتگو(بایگانی)

دسترسی سریع

اشتراک بسته تخصصی فرهنگی


* پست الکترونیک
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر

نشریه همگام.

طرح های فرهنگی.

.
ثبت نام طرح خادمياران نوجوان رضوي»
فراخوان ايده هاي خلاقانه خدمت به امام رضا عليه السلام
وقف و نذر
.