شنبه 16 مهر 1393
ارتباط با ما : 7-32291620-051
Farhangi@aqr.ir
 

امام جواد علیه‌السلام: من ضامن بهشت برای کسی هستم که قبر پدرم را در طوس زیارت کند و حق او را بشناسد.

رئیس سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی:

نقش خادمیاران رضوی در تجلی سیره امام رضا علیه‌السلام در کشور چشمگیر است

رئیس سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی در جمع خادمیاران رضوی استان اصفهان که عصر روز گذشته در شهرستان نجف آباد برگزار شد، از نقش پررنگ این خادمیاران در تجلی بخشی به سیره رضوی تشکر و قدردانی کرد. 
نقش خادمیاران رضوی در تجلی سیره امام رضا علیه‌السلام در کشور چشمگیر است

           به گزارش آستان فرهنگ به نقل از آستان نیوز از اصفهان، حجت الاسلام والمسلمین حجت گناباد نژاد گفت: خادمیاران استان اصفهان در انجام امور محوله رشد بسیار مطلوب و قابل توجهی داشته اند که می توان به همکاری همه جانبه خادمیاران در کمک به مناطق سیل زده اشاره کرد.
وی با اشاره به اقدامات موثر دفتر آستان قدس در استان اصفهان گفت: از این استان تاکنون ۳۰ هزار زائر اولی به مشهد مقدس اعزام شده اند که این رقم اعزام در کل کشور کم نظیر است.
وی با اشاره به صدور بیانیه «گام دوم» مقام معظم رهبری گفت: همه ما دوست داریم با زیارت امام رضا(ع) زندگی رضوی و قلبی سرشار از معرفت رضوی داشته باشیم؛ مصداق این مهم کمک های مردم شهیدپرور اصفهان به مردم سیل زده و گستراندن سفره افطار برای نیازمندان است.
گنابادی نژاد با اشاره به تعداد شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم استان اصفهان اظهار کرد: زنده نگه داشتن یاد و نام شهدا از وظایف اصلی خادمیاران است که استان اصفهان در این زمینه پیشتاز بوده و برنامه های فرهنگی آن از جمله دیدار و تکریم خانواده معظم شهدا ستودنی است.
رئیس سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی از فعالیت دفتر آستان قدس در اصفهان به عنوان استان برتر تجلیل کرد.
شایان ذکر است، در پایان این همایش که برای تجلیل از خادمیاران برتر استان اصفهان در شهرستان نجف آباد برگزار شد، به نمایندگی از ۲۰۰ خادمیار فعال و برتر استان از ۳۰ نفر از خادمیاران رضوی با حضور نمایندگان مجلس شورای اسلامی و‌ معاون استاندار اصفهان تقدیر شد.


 
 
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
عبارات کلیدی:
امتیاز دهید
بیشتر بخوانید
تبادل نظر کاربران
.
 

گفتگو(بایگانی)

دسترسی سریع

اشتراک بسته تخصصی فرهنگی


* پست الکترونیک
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر

نشریه همگام.

طرح های فرهنگی.

.
ثبت نام طرح خادمياران نوجوان رضوي»
فراخوان ايده هاي خلاقانه خدمت به امام رضا عليه السلام
وقف و نذر
.