شنبه 16 مهر 1393
ارتباط با ما : 7-32291620-051
Farhangi@aqr.ir
 

امام جواد علیه‌السلام: من ضامن بهشت برای کسی هستم که قبر پدرم را در طوس زیارت کند و حق او را بشناسد.

با حضور رئیس سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی

همایش شکرانه خادمی امام رئوف علیه‌السلام در نجف آباد اصفهان برگزار شد

همایش شکرانه خادمی امام رئوف علیه‌السلام با حضور رئیس سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی در شهرستان نجف آباد اصفهان برگزار شد. 
همایش شکرانه خادمی امام رئوف علیه‌السلام در نجف آباد اصفهان برگزار شد

            به گزارش آستان فرهنگ به نقل از آستان نیوز از اصفهان، مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان اصفهان، گفت: هدف از برگزاری این همایش به میزبانی کانون مرکزی خادمیاری شهرستان نجف آباد و با حضور خادمیاران رضوی از سراسر استان اصفهان شکرگزاری توفیق خدمت به آستان قدس رضوی و تقدیر از خادمیاران فعال در سطح این استان است.
سید رضا مرتضوی، با تاکید بر ضرورت پایداری خادمیاران به عهد خود با امام رضا(ع) در مسیر خدمت گفت: خدمت ارائه شده خادمیاران باید در شأن افراد خدمت شونده باشد، چرا که آن فرد نیازمند از سمت حضرت به ما معرفی شده است.
وی با گوشزد کردن جایگاه و مقام رفیع خادمی امام رئوف(ع) گفت: در این همایش از ۳۰ نفر از خادمیاران رضوی به نمایندگی از ۲۰۰ خادمیار فعال و برتر استان تجلیل شده است.
به گفته مرتضوی تاکنون ۱۶ هزار خادمیار در استان اصفهان ثبت نام کرده اند که ۱۰ هزار نفر از آن¬ها ساماندهی شده و مشغول خدمت به ساحت مقدس امام علی بن موسی الرضا(ع) هستند.
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان اصفهان، ساماندهی کامل خادمیاران و تشکیل کانون های مربوطه، امدادرسانی به محرومین و نیازمندان در مناسبت‌های مختلف، برگزاری نمایشگاه چند جانبه دهه کرامت در میدان امام، فعالیت گسترده کانون بانوان و فعالیت ارزنده خادمیاران در بازدید از خانواده شهدا و دلجویی از آنان به ویژه شهدای مدافع حرم و شهدای فاطمیون را از جمله فعالیت های  خادمیاران این دفتر نمایندگی برشمرد.
شایان ذکر است، همایش بزرگ شکرانه خادمی امام رئوف(ع) در استان اصفهان  به میزبانی کانون مرکزی خادمیاری شهرستان نجف آباد و با حضور خادمیاران رضوی از سراسر این  استان برگزار شد.

 
 
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
عبارات کلیدی:
امتیاز دهید
بیشتر بخوانید
تبادل نظر کاربران
.
 

گفتگو(بایگانی)

دسترسی سریع

اشتراک بسته تخصصی فرهنگی


* پست الکترونیک
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر

نشریه همگام.

طرح های فرهنگی.

.
ثبت نام طرح خادمياران نوجوان رضوي»
فراخوان ايده هاي خلاقانه خدمت به امام رضا عليه السلام
وقف و نذر
.