شنبه 16 مهر 1393
ارتباط با ما : 7-32291620-051
Farhangi@aqr.ir
 

امام جواد علیه‌السلام: من ضامن بهشت برای کسی هستم که قبر پدرم را در طوس زیارت کند و حق او را بشناسد.

دبیر اجرایی همایش خبر داد:

ارسال 150 مقاله به دبیرخانه دومین همایش ملی « برند در ورزش»

دبیر اجرایی دومین همایش سراسری «برند در ورزش» از ارسال 150 مقاله، 22 مقاله رد و 16 مقاله پذیرفته شده در قالب سخنرانی خبر داد. 
ارسال 150 مقاله به دبیرخانه دومین همایش ملی « برند در ورزش»

             به گزارش آستان فرهنگ محمد کشتی‌دار، دبیر اجرایی همایش «برند در ورزش» در گفت‌وگو با آستان‌نیوز از کیفیت محتوای علمی دریافت شده توسط دبیرخانه همایش «برند در ورزش» گفت: از تعداد 150 مقاله رسیده به دبیرخانه، 22 مقاله رد شد، 112 پوستر و 16 مقاله در قالب سخنرانی برای ارائه در همایش برند در ورزش انتخاب شد.

وی با اشاره به شماری از عناوین اصلی موضوعات سخنرانی ادامه داد: ارائه مدل برندسازی با رویکرد تفکر استراتژیک در کارآفرینی ورزشی، تحلیل انتظارات و نگرهای حاکم بر برند شخصی خادمیاران ورزشی آستان قدس رضوی و ارائه مدل مناسب، توسعه برند ورزشی با استفاده از مدل استراتژیک سودآور، بررسی نقش سرمایه اجتماعی مجموعه ورزشی آستان قدس رضوی بر تصویر برند مکان تعدادی از عناوین مقالات است.

کشتی‌دار، شناسایی استراتژی‌های برندسازی لیگ برتر فوتبال ایران، اهمیت برند ورزش رضوی از دیدگاه جامعه‌شناسی با رویکرد کارکردگرایی، تبیین ارتباط همخوانی شخصیت برند تیم و هوادار با دلبستگی به برند تیم محبوب، بررسی تأثیر صحه‌گذار ورزشی بر توجه دیداری در تبلیغات را از جمله دیگر عناوین مقالات حاضر در همایش عنوان کرد.

این دانشیار دانشگاه فردوسی مشهد همچنین یادآور شد: به همه شرکت‎کنندگان در بخش‌های مختلف دومین همایش ملی برند در ورزش گواهی شرکت در همایش ارائه شده است. 
 
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
عبارات کلیدی:
امتیاز دهید
بیشتر بخوانید
تبادل نظر کاربران
.
 

گفتگو(بایگانی)

دسترسی سریع

اشتراک بسته تخصصی فرهنگی


* پست الکترونیک
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر

نشریه همگام.

طرح های فرهنگی.

.
ثبت نام طرح خادمياران نوجوان رضوي»
فراخوان ايده هاي خلاقانه خدمت به امام رضا عليه السلام
وقف و نذر
.