شنبه 16 مهر 1393
ارتباط با ما : 7-32291620-051
Farhangi@aqr.ir
 

امام جواد علیه‌السلام: من ضامن بهشت برای کسی هستم که قبر پدرم را در طوس زیارت کند و حق او را بشناسد.

مدیر اعزام مبلغ آستان قدس رضوی:

طرح «مهمان امام» با حضور 300 خادمیار تبلیغی آغاز شد

مدیر اعزام مبلغ آستان قدس رضوی گفت: اجرای طرح «مهمان امام» با همکاری 300 نفر از خادمیاران تبلیغی با ستاد مناسبت‌های ویژه آستان قدس رضوی در مشهد مقدس آغاز شد. 
طرح «مهمان امام» با حضور 300 خادمیار تبلیغی آغاز شد

                  به گزارش آستان فرهنگ حجت‌الاسلام عماد دخانی در گفتگو با خبرنگار آستان نیوز اظهار کرد: مجموعه جریان خادمیاری در حوزه فرهنگ شامل 15 عرصه است و کانون خادمیاری تبلیغی یکی از این عرصه‌هاست که در 31 استان کشور فعال است و 2 هزار و 200 مبلغ در این کانون‌ها فعالیت دارند.
وی عنوان کرد: آغاز همکاری مبلغان فرهنگی با سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی در نوروز امسال شکل گرفت که مبلغان برای خدمت‌رسانی در 4 نقطه هدف در سه دوره 5 روزه خدمات شایسته‌ای را به زائران امام رضا(ع) ارائه کردند. این فعالیت‌ها زمینه همکاری مبلغان در دهه آخر صفر با ستاد مناسبت‌های ویژه آستان قدس رضوی را تحت عنوان ویژه‌برنامه «مهمان امام» فراهم کرد.
دخانی تصریح کرد: حدود 300 نفر از مبلغان فرهنگی خواهر و برادر با تحصیلات عالیه که از صبح امروز برای خدمت در 48 محل اسکانی که در حوزه معاونت اماکن متبرکه آستان قدس رضوی خدمات‌رسانی می‌کند، پذیرش ‌شده‌اند.
مدیر اعزام مبلغ آستان قدس رضوی بیان کرد: مبلغان پس از دوره توجیهی از صبح شنبه در محل اسکان زائران حضور یافته و تا روز شهادت امام رضا (ع) خدمات فرهنگی و تبلیغی ارائه می‌کنند. 
 
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
عبارات کلیدی:
امتیاز دهید
بیشتر بخوانید
تبادل نظر کاربران
.
 

گفتگو(بایگانی)

دسترسی سریع

اشتراک بسته تخصصی فرهنگی


* پست الکترونیک
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر

نشریه همگام.

طرح های فرهنگی.

.
ثبت نام طرح خادمياران نوجوان رضوي»
فراخوان ايده هاي خلاقانه خدمت به امام رضا عليه السلام
وقف و نذر
.