شنبه 16 مهر 1393
ارتباط با ما : 7-32291620-051
Farhangi@aqr.ir
 

امام جواد علیه‌السلام: من ضامن بهشت برای کسی هستم که قبر پدرم را در طوس زیارت کند و حق او را بشناسد.

در آستانه شهادت امام رضا(ع) و به منظور زیارت بارگاه رضوی؛

هزار نفر از نخبگان و علمای اهل سنت وارد مشهد مقدس شدند

با هماهنگی سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی، هزار نفر از علما و نخبگان اهل سنت به منظور زیارت بارگاه منور عالم آل محمد(ع) صبح امروز وارد مشهد مقدس شدند. 
هزار نفر از نخبگان و علمای اهل سنت وارد مشهد مقدس شدند

            به گزارش آستان فرهنگ رئیس سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی در گفت‌وگو با آستان‌نیوز گفت: این افراد با همکاری دفاتر ائمه جمعه‌ در استان‌های آذربایجان غربی، کردستان، گلستان، خراسان‌های رضوی، شمالی و جنوبی، سیستان و بلوچستان شناسایی و ۳ آبان به مشهد مقدس اعزام شدند‌ .
حجت‌الاسلام و المسلمین حجت گنابادی‌نژاد افزود: این زائران سه روز در زائرشهر رضوی به صورت رایگان اسکان دارند و ضمن تشرف به حرم مطهر رضوی و زیارت حضرت رضا(ع) از ویژه برنامه‌های فرهنگی آستان قدس رضوی از جمله حرم شناسی و بازدید از موزه قرآن آستان قدس رضوی و کارگاه‌های مهارتی مباحث دینی نیز بهره‌مند خواهند شد.
وی ادامه داد: همچنین طی مراسمی این زائران صبح روز شنبه، ۴ آبان فاصله میدان شهدا تا حرم مطهر رضوی را پیاده خواهند پیمود و ضمن تشرف به بارگاه رضوی و زیارت امام علی بن‌موسی‌الرضا(ع) در تالار قدس حرم مطهر حاضر می شوند و از برنامه های ویژه فرهنگی استفاده خواهند کرد.
رئیس سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی بهره‌مندی از وعده‌های کامل غذایی، حضور در میهمانسرای حضرت رضا(ع) و بازدید از موزه‌های آستان قدس رضوی را از جمله خدماتی عنوان کرد که زائران در مدت اقامت خود در مشهد از آن‌ها بهره‌مند می شوند.
گنابادی‌نژاد با بیان اینکه فراهم آوردن زمینه تشرف محبان، محرومان و نیازمندان اهل بیت(ع) به زیارت حرم مطهر حضرت ثامن الحجج (ع) یکی از رسالت‌های سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی است، یادآور شد: این سازمان در راستای منشور هفت گانه مقام معظم رهبری و برابر مقررات، اعزام محبان و شیفتگان رضوی را در اولویت‌های کاری خود قرار داده و تسهیلات ویژهای را به این افراد ارائه می‌کند. 
 
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
عبارات کلیدی:
امتیاز دهید
بیشتر بخوانید
تبادل نظر کاربران
.
 

گفتگو(بایگانی)

دسترسی سریع

اشتراک بسته تخصصی فرهنگی


* پست الکترونیک
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر

نشریه همگام.

طرح های فرهنگی.

.
ثبت نام طرح خادمياران نوجوان رضوي»
فراخوان ايده هاي خلاقانه خدمت به امام رضا عليه السلام
وقف و نذر
.