شنبه 16 مهر 1393
ارتباط با ما : 7-32291620-051
Farhangi@aqr.ir
 

امام جواد علیه‌السلام: من ضامن بهشت برای کسی هستم که قبر پدرم را در طوس زیارت کند و حق او را بشناسد.

همزمان با روز شهادت امام حسن مجتبی(ع)؛

کودکان مهدالرضا(ع) میهمان ویژه برنامه «معلمان کوچک» شدند

هم‌زمان با سالروز شهادت امام حسن مجتبی(ع) کودکان مهدالرضا(ع) میهمان ویژه برنامه «معلمان کوچک» شدند. 
کودکان مهدالرضا(ع) میهمان ویژه برنامه «معلمان کوچک» شدند

     به گزارش آستان فرهنگ به نقل از آستان‌ نیوز، هم‌زمان با هفتمین روز از ماه صفر که به روایتی مصادف با شهادت سومین پیشوای شیعیان حضرت امام حسن مجتبی(ع) است، کودکان زائر و مجاور با حضور در کارگاه‌های مهدالرضا(ع) واقع در دارالقرآن الکریم و رواق حضرت زهرا(س) حرم مطهر رضوی، در ویژه برنامه «معلمان کوچک» شرکت کردند.
در این ویژه برنامه مربیان قرآنی داستان چگونگی آموزش وضو به پیرمرد عرب توسط امام حسن(ع) و امام حسین(ع) در سنین کودکی را بازگو و از این دو امام بزرگوار به عنوان معلمان کوچک یاد کردند.
در این ویژه برنامه که در قالب چند کارگاه آموزشی برگزار شد، همچنین کودکان با زبان بازی، سرگرمی و قصه با شخصیت امام سوم شیعیان و داستان‌هایی از زندگی این امام بزرگوار آشنا شدند.
رنگ‌آمیزی برگه‌های نقاشی‌ آماده با موضوع عزاداری ایام محرم و شهادت امام حسن مجتبی(ع) و اجرای برنامه برنامه نوحه‌خوانی و سینه‌زنی توسط ذاکران اهل ‌بیت(ع) از دیگر برنامه‌های این مراسم معنوی بود.
در این ویژه برنامه مربیان قرآنی نکاتی در‌باره آداب زیارت، چگونگی وضو گرفتن و نماز خواندن را نیز به کودکان آموزش دادند و قرائت صلوات خاصه امام رضا(ع) از دیگر برنامه‌های این مراسم معنوی بود.
گفتنی است؛ كارگاه‌های آموزشی مهدالرضا(ع) حرم مطهر رضوی همه روزه صبح‌ها از ساعت 9 الی 13 و بعدازظهرها ازساعت 16 الی19 با اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی پذيرای کودکان زائر و مجاور آستان مقدس رضوی است.

  
 
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
عبارات کلیدی:
امتیاز دهید
بیشتر بخوانید
تبادل نظر کاربران
.
 

گفتگو(بایگانی)

دسترسی سریع

اشتراک بسته تخصصی فرهنگی


* پست الکترونیک
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر

نشریه همگام.

طرح های فرهنگی.

.
ثبت نام طرح خادمياران نوجوان رضوي»
فراخوان ايده هاي خلاقانه خدمت به امام رضا عليه السلام
وقف و نذر
.