شنبه 16 مهر 1393
ارتباط با ما : 7-32291620-051
Farhangi@aqr.ir
 

امام جواد علیه‌السلام: من ضامن بهشت برای کسی هستم که قبر پدرم را در طوس زیارت کند و حق او را بشناسد.

جلد نهم مجموعه کتاب‌های «چهارراه زندگی» منتشر شد

جلد نهم مجموعه کتاب‌های «چهارراه زندگی» با عنوان «هستی در آیینه او» توسط موسسه به‌نشر(انتشارات آستان قدس رضوی) منتشر شد‌. 
جلد نهم مجموعه کتاب‌های «چهارراه زندگی» منتشر شد

          به گزارش آستان فرهنگ به نقل از آستان‌ نیوز، این اثر از تولیدات گروه پژوهشی دین و معارف زائر آستان قدس رضوی است و ملیحه جهانبخش کار بازنویسی آن را بر عهده داشته است.
آغاز سخن، توکل در آیینه کلام‌، توکل در آیینه زلال نور، توکل در سیره آفتاب، توکل در آیینه عبرت، توکل در آیینه شاعران از جمله فصل‌های این کتاب است که در خلال فواصل آن، موضوع توکل از چند منظر بررسی شده است. در این اثر، ابتدا مفهوم توکل بررسی می‌شود. سپس آیات، روایات و حکایت‌هایی با موضوع توکل بیان می‌شود و در پایان این اثر نیز سخنان و اشعار نغز از شاعران درباره توکل آمده است.
«آخرین بهشتی، اولین دوزخی»، «در آستان بندگی»، «آیینه‌ای برای خدا»، «رو به سوی روشنایی»، «به شکرانه عافیت»، «سوار بر مرکب اندیشه»، «آیین دینداری، آیین برادری»، «سعادت دو جهان» و «مراقبه و محاسبه» از دیگر عناوین مجموعه چهارراه زندگی است که به مذمت غیب کردن، ستایش صبر، اخلاق، توبه، شکرگزاری، تفکر، عدالت، رضا به قضای الهی، مراقبه و محاسبه نفس می‌پردازد.

  
 
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
عبارات کلیدی:
امتیاز دهید
بیشتر بخوانید
تبادل نظر کاربران
.
 

گفتگو(بایگانی)

دسترسی سریع

اشتراک بسته تخصصی فرهنگی


* پست الکترونیک
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر

نشریه همگام.

طرح های فرهنگی.

.
ثبت نام طرح خادمياران نوجوان رضوي»
فراخوان ايده هاي خلاقانه خدمت به امام رضا عليه السلام
وقف و نذر
.