شنبه 16 مهر 1393
ارتباط با ما : 7-32291620-051
Farhangi@aqr.ir
 

امام جواد علیه‌السلام: من ضامن بهشت برای کسی هستم که قبر پدرم را در طوس زیارت کند و حق او را بشناسد.

حجت الاسلام عماد دخانی:

جشنواره شهر کرامت با حضور تشکل‌های مردمی در دهه کرامت برگزار می‌شود

مدیر امور فرهنگی خدام و کارکنان سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی گفت: جشنواره شهر کرامت با حضور تشکل‌های مردمی در قالب برنامه‌هایی مانند جشن‌های دهه کرامت، اجرای گروه‌های سرود آوای رضوان و آذین بندی برگزار می‌شود. 
جشنواره شهر کرامت با حضور تشکل‌های مردمی در دهه کرامت برگزار می‌شود

         به گزارش آستان فرهنگ حجت الاسلام عماد دخانی مدیر امور فرهنگی خدام و کارکنان سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی در گفت‌وگو با خبرنگار آستان نیوز، اظهار کرد: طبق برنامه‌ریزی ستاد مناسبت‌های ویژه آستان قدس رضوی 10 برنامه شاخص در گستره مشهد مقدس برنامه‌ریزی شده و در حال اجرا است.
وی ادامه داد: اولین برنامه مراسم گلباران حرم مطهر رضوی در سالروز میلاد حضرت معصومه سلام‌الله‌علیها بود که با حضور بیش از 7 هزار نفر از بانوان در مشهد مقدس مراسم از عرصه میدان شهدا آغاز شد و در رواق امام خمینی(ره) حرم مطهر رضوی به پایان رسید.
دخانی عنوان کرد: این برنامه با محوریت دفترنمایندگی آستان قدس رضوی در مشهد مقدس و با مشارکت کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد، شهرداری مشهد، سپاه امام رضا علیه‌السلام، سازمان تبلیغات اسلامی و معاونت اماکن و امور متبرکه حرم مطهر رضوی برگزار شد.
وی ادامه داد: دومین برنامه شاخص در مشهد مقدس گلباران حرم مطهر رضوی در شب میلاد امام رضا علیه‌السلام است که مراسم از ساعت 18 در عرصه میدان شهدا آغاز شده و تا ساعت 19 ادامه خواهد یافت. مردم به همراه خادمان حرم رضوی پس از این مراسم برای عرض ارادت به امام رضا علیه‌السلام به حرم مطهر مشرف می شوند.
مدیر امور فرهنگی خدام و کارکنان سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی افزود: جشنواره مردمی شهر کرامت عنوان سومین ویژه برنامه شاخص در سطح شهر مشهد است که شامل جشن‌های دهه کرامت، اجرای گروه‌های سرود آوای رضوان و آذین بندی و محله آرایی می‌شود.
دخانی بیان کرد: شهرداری مشهد، سپاه امام رضا علیه‌السلام و سازمان تبلیغات اسلامی از جمله دستگاه‌هایی هستند که برای اجرای جشنواره مردمی شهر کرامت با آستان قدس رضوی همکاری دارند.
وی با اشاره به اینکه حضور تشکل‌های مردمی در اجرای جشنواره مردمی شهر کرامت بخش متمایز کننده این طرح است، افزود: تشکل‌های مردمی، مشارکت‌های مردم و خیران را جمع آوری می‌کنند و با حمایتی که از سوی آستان قدس رضوی دریافت می‌کنند اقدامات مشخص شده در جشنواره را اجرا می‌کنند.
دخانی خاطرنشان کرد: ایجاد ایستگاه‌های فرهنگی با هدف ارائه خدمات فرهنگی از جمله اقدامات شاخص جشنواره شهر کرامت در مشهد مقدس است. 
 
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
عبارات کلیدی:
امتیاز دهید
بیشتر بخوانید
تبادل نظر کاربران
.
 

گفتگو(بایگانی)

دسترسی سریع

اشتراک بسته تخصصی فرهنگی


* پست الکترونیک
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر

نشریه همگام.

طرح های فرهنگی.

.
ثبت نام طرح خادمياران نوجوان رضوي»
فراخوان ايده هاي خلاقانه خدمت به امام رضا عليه السلام
وقف و نذر
.