شنبه 16 مهر 1393
ارتباط با ما : 7-32291620-051
Farhangi@aqr.ir
 

امام جواد علیه‌السلام: من ضامن بهشت برای کسی هستم که قبر پدرم را در طوس زیارت کند و حق او را بشناسد.

همزمان با دهه کرامت رضوی؛

برنامه‌های شاد کودکانه در کارگاه «مهد خورشید» میقات الرضا علیه‌السلام اجرا می‌شود

همزمان با دهه کرامت رضوی کارگاه آموزشی «مهد خورشید» در حرم مطهر حضرت حسین‌ بن ‌موسی ‌الکاظم علیه‌السلام با اجرای برنامه‌های شاد مختلف میزبان کودکان است. 
برنامه‌های شاد کودکانه در کارگاه «مهد خورشید» میقات الرضا علیه‌السلام اجرا می‌شود

            به گزارش آستان فرهنگ به نقل از آستان‌نیوز، مدیرعامل موسسه بقاع متبرکه و اماکن مذهبی آستان قدس رضوی با بیان این خبر گفت: این کلاس‌های آموزشی از اولین روز از دهه کرامت رضوی تا 23 تیرماه ویژه کودکان 5 تا 8 سال در «واحد ادبیات قرآنی کودکان» میقات الرضا فعال است.
حجت‌الاسلام و المسلمین محمد جواد رئوف سیدنژاد هدف از برگزاری این کارگاه‌های آموزشی را ایجاد شور و نشاط معنوی در کودکان و آشنایی بیشتر آنان با شیوه زندگی امام رضا علیه‌السلام عنوان کرد و افزود: در این کارگاه آموزشی مربیان قرآنی مهدالرضا آستان حضرت حسین‌بن‌موسی‌الکاظم علیه‌السلام، کلاس‌های آموزشی نقاشی، قصه گویی، کاردستی و آموزش شعر را ویژه کودکان برگزار می‌کنند که پیش بینی می‌شود تا پایان دهه کرامت رضوی حدود هزار کودک از آموزش‌های این کلاس‌ها بهره‌مند شوند.
وی با اشاره به برگزاری کارگاه آموزشی «آئین رضوی» ویژه نوجوانان و جوانان در حرم مطهر حضرتحسین‌بن‌موسی‌الکاظم علیه‌السلام عنوان کرد: در کارگاه آموزشی «آئین رضوی»، کارشناسان علوم قرآنی سعی می‌کنند با برگزاری مسابقات پژوهشی با موضوع «خدمت کریمانه از منظر قرآن و نهج البلاغه» و برنامه‌های مختلف فرهنگی، پژوهشی، شرکت‌کنندگان را با ابعاد مختلف شخصیت امام رضا علیه‌السلام آشنا سازند.
مدیرعامل موسسه بقاع متبرکه و اماکن مذهبی آستان قدس رضوی تصریح کرد: تاکنون برگزاری کارگاه آموزشی «آئین رضوی» با استقبال خوب شرکت‌کنندگان مواجه شده است به گونه‌ای که پیش بینی می‌شود تا پایان دهه کرامت رضوی بیش از 2 هزار نفر در این کارگاه‌ها حضور یابند.
سیدنژاد با اشاره به برگزاری جشن «کبوترانه» ویژه کودکان در حرم مطهرحسین‌بن‌موسی‌الکاظم علیه‌السلام تصریح کرد: این برنامه ، 18 تیر ساعت 19 با حضور مجریان کودک و نوجوان اعزامی از آستان قدس رضوی در سالن همایش‌های میقات الرضا برگزار خواهد شد. 
 
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
عبارات کلیدی:
امتیاز دهید
بیشتر بخوانید
تبادل نظر کاربران
.
 

گفتگو(بایگانی)

دسترسی سریع

اشتراک بسته تخصصی فرهنگی


* پست الکترونیک
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر

نشریه همگام.

طرح های فرهنگی.

.
ثبت نام طرح خادمياران نوجوان رضوي»
فراخوان ايده هاي خلاقانه خدمت به امام رضا عليه السلام
وقف و نذر
.