شنبه 16 مهر 1393
ارتباط با ما : 7-32291620-051
Farhangi@aqr.ir
 

امام جواد علیه‌السلام: من ضامن بهشت برای کسی هستم که قبر پدرم را در طوس زیارت کند و حق او را بشناسد.

با حضور مسئولان فرهنگی دفاتر نمایندگی‌ آستان قدس رضوی در کشور؛

نشست هماهنگی فرهنگی برنامه‌های دهه کرامت برگزار شد

نشست هماهنگی برنامه‌های دهه کرامت 98 با حضور مسئولان فرهنگی دفاتر نمایندگی‌ آستان قدس رضوی در استان‌های کشور، در مجتمع دانشجویی امام رضا علیه‌السلام مشهد برگزار شد. 
نشست هماهنگی فرهنگی برنامه‌های دهه کرامت برگزار شد

         به گزارش آستان فرهنگ به نقل از آستان نیوز، حجت الاسلام والمسلمین محسن بذرگری هاشمی معاون فرهنگی سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی در این نشست که صبح امروز در مجتمع دانشجویی امام رضا علیه‌السلام برگزار شد، با اشاره به اینکه ستاد مناسبت‌های ویژه با دستور تولیت آستان قدس رضوی دو سال گذشته در سازمان فرهنگی این آستان مقدس تشکیل شد، اظهار کرد: ساماندهی، تدوین سیاست و توجه بر مشارکت‌های داخلی و خارجی بر عهده این ستاد است.
وی با بیان اینکه مناسبت‌هایی همچون دهه کرامت، دهه آخر صفر و ایام عید نوروز برای آستان قدس رضوی از اهمیت دوچندانی برخوردار است، گفت: تولیت آستان قدس رضوی بر کیفیت برنامه‌های دهه کرامت تاکید ویژه‌ای دارند و نگاه تولیت بر این ویژه برنامه‌ها کمی نیست بلکه کیفی است.
بذرگری هاشمی به تذکرات تولیت آستان قدس رضوی نسبت به محور ویژه برنامه‌های دهه کرامت اشاره و عنوان کرد: توجه ویژه به محتوای برنامه‌ها، رویکرد شادی و نشاط با قید مؤمنانه و کاهش حجم برنامه‌‌ها و توجه بر کیفیت آن‌ها از جمله تذکرات تولیت آستان قدس رضوی در راستای برگزاری با کیفیت ویژه برنامه‌های فرهنگی، مذهبی، اجتماعی و هنری با محوریت امام رضا علیه‌السلام در ایام دهه کرامت است.
حجت الاسلام بذرگری هاشمی خاطرنشان کرد: آستان قدس رضوی در طول دهه کرامت، 3 ویژه برنامه محوری نظیر برگزاری جشن شکوه رضوان همزمان با استان‌های سراسر کشور، ترجمان آفتاب با محوریت کتاب و کتابخوانی و نورپردازی اماکن متبرکه را در حرم مطهر رضوی برگزار خواهد کرد و این آستان مقدس از لحاظ کیفی نسبت به اجرای این برنامه‌ها توجه ویژه دارد.
وی اضافه کرد: گلباران حرم مطهر رضوی همزمان با روز ولادت حضرت معصومه سلام‌الله‌علیها ویژه بانوان، تجمع بانوان و دختران همزمان با روز ولادت حضرت معصومه سلام‌الله‌علیها در ورزشگاه امام رضا علیه‌السلام و برپایی جشن‌‌های متعدد ویژه زائران و مجاوران حضرت رضا علیه‌السلام در مجاورت بارگاه رضوی از جمله ویژه برنامه‌های فرهنگی، مذهبی و اجتماعی تدارک دیده شده از سوی آستان قدس رضوی به مناسبت دهه کرامت در سطح شهر مشهد است.
معاون فرهنگی سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی با اشاره به اینکه جشن‌ها و ویژه برنامه‌های دهه کرامت رضوی باید با همکاری مسئولان فرهنگی دفاتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان‌ها، ابعاد ملی پیدا می‌کند، گفت: رواق رضوی یکی از مهمترین ویژه برنامه‌های آستان قدس رضوی برای دهه کرامت با ابعاد ملی است که توسط مسئولان دفاتر نمایندگی آستان قدس رضوی و خادمیاران رضوی در مرکز هر استان اجرا می‌شود. 
 
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
عبارات کلیدی:
امتیاز دهید
بیشتر بخوانید
تبادل نظر کاربران
.
 

گفتگو(بایگانی)

دسترسی سریع

اشتراک بسته تخصصی فرهنگی


* پست الکترونیک
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر

نشریه همگام.

طرح های فرهنگی.

.
ثبت نام طرح خادمياران نوجوان رضوي»
فراخوان ايده هاي خلاقانه خدمت به امام رضا عليه السلام
وقف و نذر
.