شنبه 16 مهر 1393
ارتباط با ما : 7-32291620-051
Farhangi@aqr.ir
 

امام جواد علیه‌السلام: من ضامن بهشت برای کسی هستم که قبر پدرم را در طوس زیارت کند و حق او را بشناسد.

حجت الاسلام والمسلمین گنابادی نژاد؛

نمایشگاه نوآورانه‌های بانوان یک الگوی ارتقای تولید با محوریت خانواده است

رئیس سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی با حضور در اردوگاه خاتون از نمایشگاه ابتکارات و نوآورانه‌های بانوان بازدید کرد و گفت: نمایشگاه نوآورانه‌های بانوان یک الگوی ارتقای تولید با محوریت خانواده است. 
نمایشگاه نوآورانه‌های بانوان یک الگوی ارتقای تولید با محوریت خانواده است

           به گزارش آستان فرهنگ حجت الاسلام والمسلمین گنابادی نژاد در حاشیه این بازدید در گفت‌وگو با خبرنگار آستان نیوز بر اهمیت جایگاه خانواده و تاثیرگذاری آن در آموزه‌های اسلامی و فرهنگ ایرانی تاکید و اظهار کرد: طبق تاکیدات تولیت آستان قدس رضوی موضوع خانواده برای این آستان مقدس از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و در همین راستا نمایشگاه ابتکارات و نوآورانه‌های بانوان از سوی مرکز امور بانوان و خانواده آستان قدس رضوی با هدف بهره‌گیری از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های خانواده با حفظ هویت آنان در حال برگزاری است.
وی با اشاره به اینکه سال جاری از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال رونق تولید نامگذاری شده است، گفت: نمایشگاه ابتکارات و نوآورانه‌های بانوان یک الگو ارتقاء تولید به وسیله نهاد ارزشمند خانواده است و اعضای شرکت کننده، ارائه دهنده و بازدید کنندگان این نمایشگاه را بانوان تشکیل داده‌اند.
رئیس سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی اضافه کرد: خوشبختانه در این نمایشگاه به موضوعاتی همچون حجاب، کالای ایرانی، حفظ ارزش‌های دینی- مذهبی و ایرانی، آموزش و تبادل تجربیات، شناسایی و رصد ابتکارات، توزیع ابتکارات و مهندسی غرفه‌ها به خوبی توجه شده است.
حجت الاسلام گنابادی نژاد خاطرنشان کرد: این نمایشگاه اولین تجربه بود و ان¬شاءالله در راستای صیانت، تحکیم و تعالی نهاد خانواده با عنایت حضرت رضا علیه‌السلام تداوم برپایی این نمایشگاه برای سال‌های آینده در دستور کار قرار می‌گیرد.
گفتنی است؛ نمایشگاه ابتکارات و نوآورانه‌های بانوان به همت مرکز امور بانوان و خانواده آستان قدس رضوی با هدف رونق تولید و ترویج سبک زندگی ایرانی-اسلامی در اردوگاه خاتون بانوان برپا شده است و از تاریخ ۲۳ خرداد ماه لغایت ۶ تیر ماه از ساعت۱۶ تا ۲۱ در این اردوگاه واقع در تقاطع خیام و بلوار توس پذیرای بانوان مشهدی است. 
 
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
عبارات کلیدی:
امتیاز دهید
بیشتر بخوانید
تبادل نظر کاربران
.
 

گفتگو(بایگانی)

دسترسی سریع

اشتراک بسته تخصصی فرهنگی


* پست الکترونیک
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر

نشریه همگام.

طرح های فرهنگی.

.
ثبت نام طرح خادمياران نوجوان رضوي»
فراخوان ايده هاي خلاقانه خدمت به امام رضا عليه السلام
وقف و نذر
.