شنبه 16 مهر 1393
ارتباط با ما : 7-32291620-051
Farhangi@aqr.ir
 

امام جواد علیه‌السلام: من ضامن بهشت برای کسی هستم که قبر پدرم را در طوس زیارت کند و حق او را بشناسد.

مسابقه «گام دوم انقلاب» در حرم حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) برگزار می‌شود

موسسه بقاع متبرکه و اماکن مذهبی آستان قدس رضوی، مسابقه کتابخوانی «گام دوم انقلاب» را در حرم مطهر حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) برگزار می‏کند. 
مسابقه «گام دوم انقلاب» در حرم حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) برگزار می‌شود

            به گزارش آستان فرهنگ مدیرعامل موسسه بقاع متبرکه و اماکن مذهبی آستان قدس رضوی در گفت‌وگو با خبرنگار آستان‌نیوز گفت: در راستای تبیین گام دوم انقلاب و بیانیه مقام معظم رهبری برای ادامه مسیر و حرکت به سمت آرمان انقلاب اسلامی،مسابقه اینترنتی «گام دوم انقلاب» در حرم مطهر حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع)، زیارتگاه شهید آیت‌الله مدرس(ره)، کتابخانه‌های وابسته این موسسه در شهرهای طبس، کاشمر، قائن و سبزوار برگزار خواهد شد.
حجت الاسلام و المسلمین سید محمدجواد رئوف سیدنژاد افزود: بیانیه«گام دوم انقلاب» که توسط مقام معظم رهبری همزمان با چهل سالگی انقلاب صادر شده است منبع این مسابقه کتابخوانی است که به همراه سوالات مسابقه در زیرپرتال میقات الرضا بارگذاری شده و در قالب بروشور بین زائران و مسافران نوروزی، برنامه‌های فرهنگی حرم مطهر حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) و کارگاه‌های آموزش قرآن و نهج البلاغه این موسسه توزیع شده است.
وی ادامه داد: علاقه‌مندان می‌توانند تا ۳۱ فروردین با مراجعه به سایت میقات الرضا به آدرس www.mighatalraza.ir در مسابقه اینترنتی «گام دوم انقلاب» شرکت کنند که در پایان مهلت مسابقه، به برگزیدگان به قید قرعه هدایای ارزنده‏ای اهداء خواهد شد. 
 
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
عبارات کلیدی:
امتیاز دهید
بیشتر بخوانید
تبادل نظر کاربران
.
 

گفتگو(بایگانی)

دسترسی سریع

اشتراک بسته تخصصی فرهنگی


* پست الکترونیک
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر

نشریه همگام.

طرح های فرهنگی.

.
ثبت نام طرح خادمياران نوجوان رضوي»
فراخوان ايده هاي خلاقانه خدمت به امام رضا عليه السلام
وقف و نذر
.