شنبه 16 مهر 1393
ارتباط با ما : 7-32291620-051
Farhangi@aqr.ir
 

امام جواد علیه‌السلام: من ضامن بهشت برای کسی هستم که قبر پدرم را در طوس زیارت کند و حق او را بشناسد.

در اردیبهشت 98 صورت گرفت،

پذیرش بیش از 5800 نفر در اردوگاه امام رضا(ع)

به همت موسسه جوانان آستان قدس رضوی بیش از 5 هزار و 800 نفر در دومین ماه از بهار سال 1398 در اردوگاه فرهنگی تربیتی امام رضا(ع) پذیرش شدند. 
پذیرش بیش از 5800 نفر در اردوگاه امام رضا(ع)

             به گزارش آستان فرهنگ به نقل از آستان نیوز، اردوگاه فرهنگی تربیتی امام رضا(ع) از ابتدای دومین ماه بهار سال تا 15 اردیبهشت ماه و همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان در نوبت صبح و بعدازظهر میزبان 4 هزار 100 جوان و نوجوان از سراسر کشور بود و علاوه بر آن در ایام ماه مبارک رمضان با تدابیر اتخاذ شده امکان پذیرایی از گروه‏های مختلف در وعده افطار فراهم شد که تاکنون این اردوگاه میزبان 1700 نفر در وعده افطاری بوده است.
همچنین موسسه جوانان آستان قدس رضوی در این ماه ثبت نام دو طرح آئین اعتکاف ماه مبارک رمضان را مخصوص دختران و پسران مشهدی و فعالین فرهنگی آغاز کرده که نتایج قرعه کشی اعتکاف راه وصل ویژه دختران و پسران اعلام شده و پذیرفته شدگان 9 الی 11 خرداد در مسجد گوهرشاد حرم مطهر رضوی معتکف خواهند شد.
مجتمع دانشجویی امام رضا(ع)، مرکز تعالی فکر و اندیشه جوان، از دیگر فضاهای اردوگاهی وابسته به موسسه جوانان آستان قدس رضوی است که در اردیبهشت ماه و پیش از آغاز ماه مبارک رمضان میزبان بیش از 1200 دانشجو از سراسر کشور بوده است.
با نزدیک شدن به دهه کرامت رضوی، موسسه جوانان آستان قدس رضوی به عنوان مجری جشن‏های زیرسایه خورشید از هم‎اکنون فرایند مصاحبه مبلغین و خدام داوطلب برای اعزام در دوازدهمین دوره جشن‏های مردمی زیرسایه خورشید را آغاز کرده است، همچنین در همین راستا و به جهت هماهنگی بیشتر شهرستان‏ها برای برگزاری هرچه بهتر دوازدهمین دوره این جشن‏ها، مسئولین شبکه جوانان رضوی برای شرکت در نشست فصلی با همین موضوع به مشهد دعوت شده‏اند. 
 
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
عبارات کلیدی:
امتیاز دهید
بیشتر بخوانید
تبادل نظر کاربران
.
 

گفتگو(بایگانی)

دسترسی سریع

اشتراک بسته تخصصی فرهنگی


* پست الکترونیک
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر

نشریه همگام.

طرح های فرهنگی.

.
ثبت نام طرح خادمياران نوجوان رضوي»
فراخوان ايده هاي خلاقانه خدمت به امام رضا عليه السلام
وقف و نذر
.