شنبه 16 مهر 1393
ارتباط با ما : 7-32291620-051
Farhangi@aqr.ir
 

امام جواد علیه‌السلام: من ضامن بهشت برای کسی هستم که قبر پدرم را در طوس زیارت کند و حق او را بشناسد.

محمدحسن محمدیان:

طرح ملی «سلام بر امام» در بیش از هزار مسجد مشهد مقدس برگزار می‌شود

مدیر جشنواره‌ها، همایش‌ها و جوایز ادبی هنری سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی گفت: طرح ملی «سلام بر امام» تاکنون در بیش از یک هزار مسجد در شهر مشهد مقدس برگزار شده است. 
طرح ملی «سلام بر امام» در بیش از هزار مسجد مشهد مقدس برگزار می‌شود

      به گزارش آستان فرهنگ محمدحسن محمدیان مدیر جشنواره‌ها، همایش‌ها و جوایز ادبی هنری سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی ‏‏‏در گفت‌وگو با خبرنگار آستان نیوز اظهار کرد: به همت سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی و تلاش کانون فرهنگی جوادالائمه علیه‌السلام هم اکنون بیش از هزار مسجد در شهر مشهد مقدس در طرح ملی«سلام بر امام» شرکت کرده اند.
وی ادامه داد: طرح ملی قرائت زیارت امین‌الله با عنوان «سلام بر امام» که چهارشنبه‌ها هم‌زمان با حرم مطهر رضوی در اقصی نقاط کشور انجام می‌شود.
محمدیان افزود: طرح ملی «سلام بر امام» از دهه کرامت سال ۹۶ به همت آستان قدس رضوی طراحی شده و در فروردین ۹۷ با تشکیل دبیرخانه دائمی این طرح به مرحله اجرا رسید.
مدیر جشنواره‌ها، همایش‌ها و جوایز ادبی هنری سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی تصریح کرد: زیارت امین‌الله را می‌توان در جوار هر یک از امامان معصوم علیهم‌السلام قرائت کرد و کسانی که توفیق زیارت ائمه اطهار علیهم‌السلام را از نزدیک ندارند، می‌توانند با شرکت در طرح «سلام بر امام» از راه دور همراه زائران امام رضا علیه‌السلام زیارت امین‌الله را بخوانند. 
 
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
عبارات کلیدی:
امتیاز دهید
بیشتر بخوانید
تبادل نظر کاربران
.
 

گفتگو(بایگانی)

دسترسی سریع

اشتراک بسته تخصصی فرهنگی


* پست الکترونیک
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر

نشریه همگام.

طرح های فرهنگی.

.
ثبت نام طرح خادمياران نوجوان رضوي»
فراخوان ايده هاي خلاقانه خدمت به امام رضا عليه السلام
وقف و نذر
.