شنبه 16 مهر 1393
ارتباط با ما : 7-32291620-051
Farhangi@aqr.ir
 

امام جواد علیه‌السلام: من ضامن بهشت برای کسی هستم که قبر پدرم را در طوس زیارت کند و حق او را بشناسد.

به همت کانون خادمیاری خانواده شهدا صورت گرفت

تجربه یک روز شاد دخترانه در باغ اردوگاه «خاتون»

به همت مرکز امور بانوان و خانواده آستان قدس رضوی، هزار دختر نوجوان 12 تا 18 ساله یک روز شاد دخترانه را در باغ اردوگاه «خاتون» تجربه کردند. 
 تجربه یک روز شاد دخترانه در باغ اردوگاه «خاتون»

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی، این دختران نوجوان که از میان فعالان مساجد مناطق حاشیه شهر مشهد و شهرستان‌های سبزوار و قوچان بودند و در این اردو شرکت کردند، در دو گروه 500 نفره و در دو نوبت صبح و عصر از برنامه‌های فرهنگی که برای آنان در این باغ تدارک دیده شده بود، بهره‌مند شدند.
ربابه انفرادی مسئول کانون خادمیاری خانواده شهدا مرکز امور بانوان و خانواده آستان قدس رضوی اظهار کرد: تفریح و ورزش گروهی، برگزاری کارگاه‌های آموزشی، کارگاه نمد و چرم، تزئین سفره هفت‌سین، پخت‌غذا و... از جمله برنامه‌هایی بود که ویژه این گروه تدارک دیده شده بود.
وی عنوان کرد: یکی از برنامه‌های کانون خادمیاری خانواده شهدا در آستانه عید نوروز، دیدار و مصاحبه و گفت‌و‌گو با خانواده شهداست. در قالب این طرح دختران نوجوان به صورت گروهی در منازل خانواده شهدا محلات خود حضور یافته و ضمن کمک در انجام امور منزل و غبارروبی، از خاطرات شهدا از زبان مادر آنها فیلم و عکس تهیه می‌کنند.
مسئول کانون خادمیاری خانواده شهدا مرکز امور بانوان و خانواده آستان قدس رضوی خاطرنشان کرد: یکی از برنامه‌های باغ خاتون برای این دختران در این روز شاد، تولید محتوا و آموزش تدوین فیلم و عکس‌های تهیه شده از خانواده شهدا بود.
انفرادی همچنین تصریح کرد: کاشت درخت نخل با مهر نام شهید در کوچه و یا منزل شهید یکی دیگر از فعالیت‌های کانون خادمیاری خانواده شهداست که توسط این دختران نوجوان انجام می‌شود. 
 
خاتون-کانون خادمیاری خانواده شهدا-باغ اردوگاه خاتون-مرکز بانوان 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
عبارات کلیدی:
امتیاز دهید
بیشتر بخوانید
تبادل نظر کاربران
.
 

گفتگو(بایگانی)

دسترسی سریع

اشتراک بسته تخصصی فرهنگی


* پست الکترونیک
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر

نشریه همگام.

طرح های فرهنگی.

.
ثبت نام طرح خادمياران نوجوان رضوي»
فراخوان ايده هاي خلاقانه خدمت به امام رضا عليه السلام
وقف و نذر
.