شنبه 16 مهر 1393
ارتباط با ما : 7-32291620-051
Farhangi@aqr.ir
 

امام جواد علیه‌السلام: من ضامن بهشت برای کسی هستم که قبر پدرم را در طوس زیارت کند و حق او را بشناسد.

با همکاری مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی برگزار می‌شود

دوازدهمین جشنواره «تئاتر کودک و نوجوان و نمایش عروسکی رضوی»

دوازدهمین جشنواره ملی «تئاتر کودک و نوجوان و نمایش عروسکی رضوی» با همکاری مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی در مشهد مقدس برگزار می‌شود. 
دوازدهمین جشنواره «تئاتر کودک و نوجوان و نمایش عروسکی رضوی»

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی، برپایی دوازدهمین جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان و نمایش عروسکی رضوی با اجرای آثار برگزیده از سوی هیئت انتخاب جشنواره از 13 تا 16 اسفند 1397 در 9 سالن در مشهد صورت می‌گیرد.
مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی(ره) وابسته به مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی میزبان اجرای دو اثر «آرزوی بنفشه» و «هویج فزاینده» در بخش اصلی این دوره جشنواره خواهد بود.
نمایش عروسکی «آرزوی بنفشه» به نویسندگی فاطمه سیم‌ریز و کارگردانی فهیمه اسدیان از مشهد در رده سنی کودک با محوریت موضوعی امام رضا(ع) و زیارت در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه، 13 و 14 اسفند سال جاری در دو نوبت در ساعت‌های 10:30 و 14:30 در این مجتمع فرهنگی اجرا می‌شود.
تئاتر «هویج فزاینده» به نویسندگی مهدی علیمردانی و الهام عابدی و کارگردانی مهدی فدایی از اصفهان در رده سنی نوجوان با محوریت موضوعی سبک زندگی ایرانی- اسلامی چهارشنبه، 15 اسفند ماه در دو نوبت در ساعت‌های 10:30 و 14:30 در مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی(ره) به روی صحنه می‌رود.
معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی در حاشیه رونمایی از پوستر این دوره جشنواره در مجتمع فرهنگی هنری امام رضا(ع) مشهد با اشاره به فعالیت‌های نمایش عروسکی مجتمع امام خمینی(ره) گفت: با تفاهم و استقبال مدیران مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی تعامل خوبی بین این مؤسسه و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی برای برگزاری این دوره جشنواره در مشهد برقرار شد.
محمدرضا محمدی به اجرای آثار منتخب دوره‌های گذشته جشنواره در این مجتمع فرهنگی در چند ماه اخیر اشاره کرد و افزود: این برنامه بازتاب خوبی در جامعه هنری و تئاتر داشته است. امیدوارم همکاری‌های این دو نهاد در برنامه‌های فرهنگی آینده تداوم یابد.
این جشنواره از سری برنامه‌های شانزدهمین جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) است که برای نخستین بار به میزبانی مشهدمقدس برگزار می‌شود. 74 اثر از 22 شهر مختلف به دبیرخانه این جشنواره رسیده است که پس از بررسی هیئت انتخاب 20 اثر به عنوان آثار منتخب برای اجرا در بخش‌های نمایش کودک و نوجوان، عروسکی کودک و نوجوان و بخش جنبی معرفی شد. 
 
جشنواره- تئاتر کودک و نوجوان و نمایش عروسکی رضوی-آفرینش های هنری 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
عبارات کلیدی:
امتیاز دهید
بیشتر بخوانید
تبادل نظر کاربران
.
 

گفتگو(بایگانی)

دسترسی سریع

اشتراک بسته تخصصی فرهنگی


* پست الکترونیک
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر

نشریه همگام.

طرح های فرهنگی.

.
ثبت نام طرح خادمياران نوجوان رضوي»
فراخوان ايده هاي خلاقانه خدمت به امام رضا عليه السلام
وقف و نذر
.