شنبه 16 مهر 1393
ارتباط با ما : 7-32291620-051
Farhangi@aqr.ir
 

امام جواد علیه‌السلام: من ضامن بهشت برای کسی هستم که قبر پدرم را در طوس زیارت کند و حق او را بشناسد.

در اسفند ماه سال جاری صورت می‌گیرد؛

نخستین اقدامات تربیت بدنی آستان قدس در مجموعه‌های تازه تاسیس

موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی برنامه‌های ورزشی و فرهنگی متنوعی را در طول اسفندماه در مجموعه‌های تازه تاسیس ورزشی خود در نظر گرفته است.  
نخستین اقدامات تربیت بدنی آستان قدس در مجموعه‌های تازه تاسیس

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی استان قدس رضوی پس از افتتاح ۶ طرح فرهنگی و ورزشی موسسه تربیت بدنی آستان قدس در تاریخ هفتم اسفندماه به دست تولیت آستان قدس رضوی، برنامه‌های مختلفی در مجموعه‌های تازه تاسیس مرکز رشد و تعالی علوم و مهارت‌های ورزش رضوی، سالن اختصاصی تیراندازی و شماره ۲ بانوان تربیت بدنی آستان قدس در طول اسفندماه جاری به اجرا درمی‌آید.

در ایام گرامیداشت مقام زن جشنواره فرهنگی و ورزشی «بشری» ویژه بانوان یکی از عناوین برنامه‌هایی است که با محوریت اعضای کانون‌های خادمیاری ورزش محلات مشهد در رشته‌هایی چون دارت، بدمینتون، آمادگی جسمانی، داژبال در روز ۱۶ اسفندماه در محل سالن شماره ۲ بانوان تربیت بدنی آستان قدس رضوی برگزار می‌شود.
همچنین در برنامه دیگری در سالن اختصاصی تیراندازی تازه افتتاح شده موسسه تربیت بدنی آستان قدس، مسابقات تیراندازی با تپانچه جنگی با حضور ۲۰۰ تن از بسیجیان، نیروهای نظامی و انتظامی استان از تاریخ ۱۳ لغایت ۱۶ اسفندماه در نظر گرفته شده است.   
دو طرح دیگر این مجموعه ورزشی در مرکز رشد و تعالی علوم و مهارت‌های ورزش رضوی به انجام خواهد رسید که برگزاری دوره پنج روزه تربیت مربی عمومی درجه ۳ ویژه ۴۰ نفر از خادمیاران استان‌های خوزستان و خراسان رضوی از تاریخ جمعه، ۱۷ اسفند یکی از این طرح‌ها است.
همچنین مرکز رشد و تعالی علوم و مهارت‌های ورزش رضوی با همکاری کمیته ملی پارا المپیک، فدراسیون تکواندو، دانشگاه جامعة المصطفی(ص) العالمیه مشهد، حوزه علمیه خراسان و دانشگاه علوم اسلامی رضوی، یک دوره تربیت مبلغ ورزشی را با حضور ۳۰ تن از طلاب ورزشکار و با هدف توانمندسازی طلاب جهت تبلیغ مفاهیم فرهنگ رضوی و ترویج اخلاق پهلوانی در عرصه ورزش ملی و بین‌المللی از روز شنبه ۱۸ اسفند برگزار می‌کند. 
 
تربیت بدنی-مرکز رشد و تعالی-ورزش 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
عبارات کلیدی:
امتیاز دهید
بیشتر بخوانید
تبادل نظر کاربران
.
 

گفتگو(بایگانی)

دسترسی سریع

اشتراک بسته تخصصی فرهنگی


* پست الکترونیک
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر

نشریه همگام.

طرح های فرهنگی.

.
ثبت نام طرح خادمياران نوجوان رضوي»
فراخوان ايده هاي خلاقانه خدمت به امام رضا عليه السلام
وقف و نذر
.