شنبه 16 مهر 1393
ارتباط با ما : 7-32291620-051
Farhangi@aqr.ir
 

امام جواد علیه‌السلام: من ضامن بهشت برای کسی هستم که قبر پدرم را در طوس زیارت کند و حق او را بشناسد.

به مناسبت دهه مبارک فجر برگزار شد

کارگاه کتابت سوره فجر در موزه قرآن آستان قدس رضوی

هم‌زمان با دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، کارگاه کتابت سوره فجر در محل موزه قرآن و آثار اهدایی مقام معظم رهبری حرم مطهر رضوی برگزار شد. 
کارگاه کتابت سوره فجر در موزه قرآن آستان قدس رضوی


به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی، معاون امور موزه‌های سازمان کتابخانه‌ها، موزه‌ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی، با بیان این خبر بیان کرد: کتابت قرآن کریم؛ «سوره فجر» در موزه قرآن و آثار اهدایی مقام معظم رهبری حرم مطهر رضوی با مشارکت سازمان کتابخانه‌ها، موزه‌ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی و موسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی کارگاه برگزار شد.
مهدی قیصری نیک با بیان اینکه این برنامه در دو نوبت طی روزهای پنجشنبه 18 بهمن با حضور بانوان خوش‌نویس خادم‌یار برگزار شده است و یکشنبه 21 بهمن با حضور آقایان خوش‌نویس خادم‌یار برگزار خواهد شد گفت: در این ویژه برنامه، خادم‌یاران خوش‌نویس از شهرهای مختلف حضور دارند.
وی با اشاره به کتابت آیات سوره فجر با خط ثلث و نسخ بیان کرد: در ادامه، این آثار خوش‌نویسی توسط هنرمندان آرایه‌های قرآنی تذهیب شده و سپس در نگارخانه رضوان و موزه قرآن آستان قدس رضوی به نمایش گذاشته می‌شود.
گفتنی است سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی، سازمان‌ کتابخانه‌ها، موزه‌ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی و موسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی، در ایام دهه مبارک فجر، برنامه‌های فرهنگی مشترکی را به اجرا گذاشتند و از جمله آن‌ها می‌توان به نمایشگاه عکس امام رضا(ع) و گفتگوی ادیان که در نگارخانه رضوان موزه مرکزی در حال برگزاری است اشاره کرد. 
 
کتابت سوره فجر-موزه قرآن-دهه فجر 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
عبارات کلیدی:
امتیاز دهید
بیشتر بخوانید
تبادل نظر کاربران
.
 

گفتگو(بایگانی)

دسترسی سریع

اشتراک بسته تخصصی فرهنگی


* پست الکترونیک
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر

نشریه همگام.

طرح های فرهنگی.

.
ثبت نام طرح خادمياران نوجوان رضوي»
فراخوان ايده هاي خلاقانه خدمت به امام رضا عليه السلام
وقف و نذر
.