شنبه 16 مهر 1393
ارتباط با ما : 7-32291620-051
Farhangi@aqr.ir
 

امام جواد علیه‌السلام: من ضامن بهشت برای کسی هستم که قبر پدرم را در طوس زیارت کند و حق او را بشناسد.

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر مشهد:

مجتمع دانشجویی امام رضا(ع) در ارتقای بصیرت فرهنگی دانشجویان نقش بسزایی دارد

رئیس کمیسیون خدمات شهری، بهداشت، سلامت و محیط زیست شورای شهر مشهد گفت: نقش مجتمع دانشجویی امام رضا(ع) در راستای کادرسازی و ارتقای بصیرت فرهنگی دانشجویان بسیار اساسی و حیاتی است. 
مجتمع دانشجویی امام رضا(ع) در ارتقای بصیرت فرهنگی دانشجویان نقش بسزایی دارد

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی، محمد حاجیان شهری، با اشاره به اینکه هر ارگان یا نهادی که با ارائه خدمات اجتماعی به قشرهای مختلف جامعه به‌خصوص دانشجویان، باعث رشد و تعالی شهروندان و این قشر فرهیخته شود، اقدامی پسندیده انجام داده است، اظهار کرد: افتتاح مجتمع دانشجویی امام رضا(ع) که به همت موسسه جوانان آستان قدس رضوی با هدف ارائه خدمات اجتماعی، فرهنگی، تفریحی و رفاهی به دانشجویان راه‌اندازی شده اقدامی بسیار شایسته و قابل‌تقدیر است.
وی با بیان اینکه این مجتمع دانشجویی، توانایی تقویت و تعالی فکر و اندیشه در دانشجویان را دارد، گفت: این مجموعه با بهره‌گیری از نیروی انسانی و امکانات آموزشی و رفاهی موجود، توانایی کادرسازی، ترویج مناسک و ارتقای بصیرت فرهنگی را در دانشجویان دارد.
رئیس کمیسیون خدمات شهری، بهداشت، سلامت و محیط زیست شورای شهر مشهد نقش مجتمع دانشجویی امام‌رضا(ع) را در ارتقای جایگاه فرهنگ شهروندی، ارائه خدمات متقابل مدیریت شهری و جامعه، تقویت فرهنگ زیارت، فرهنگ گردشگری و ایجاد نشاط فرهنگی مثمر ثمر دانست.
حاجیان شهری با تاکید بر اینکه آستان قدس رضوی یکی از متولیان بزرگ کشور به لحاظ فرهنگی است، خاطرنشان کرد: این آستان مقدس با تأسیس مجتمع دانشجویی امام رضا(ع) و ارائه امکانات رفاهی مطلوب به دانشجویان، می‌تواند در ارتقای روحیه دانشجویان تأثیرگذار باشد.
وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه شورای اسلامی شهر مشهد مقدس با ارگان‌ها و نهادهای مختلف به‌ خصوص آستان قدس رضوی تعامل خوبی دارد و در این راستا آستان قدس رضوی را یاری ‌خواهد کرد.
  
 
مجتمع دانشجویی امام رضا(ع) -رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر مشهد-حاجیان شهری-آستان قدس-شورای شهر 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
عبارات کلیدی:
امتیاز دهید
بیشتر بخوانید
تبادل نظر کاربران
.
 

گفتگو(بایگانی)

دسترسی سریع

اشتراک بسته تخصصی فرهنگی


* پست الکترونیک
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر

نشریه همگام.

طرح های فرهنگی.

.
ثبت نام طرح خادمياران نوجوان رضوي»
فراخوان ايده هاي خلاقانه خدمت به امام رضا عليه السلام
وقف و نذر
.