شنبه 16 مهر 1393
ارتباط با ما : 7-32291620-051
Farhangi@aqr.ir
 

امام جواد علیه‌السلام: من ضامن بهشت برای کسی هستم که قبر پدرم را در طوس زیارت کند و حق او را بشناسد.

بازدید تولیت آستان قدس از روند تهیه 50 هزار بسته کمک معیشتی و بهداشتی ویژه محرومان

تولیت آستان قدس رضوی در آستانه عید نوروز و در آخرین ساعات سال 98 از روند تهیه 50 هزار بسته کمک معیشتی و بهداشتی آستان قدس ویژه محرومان حاشیه شهر مشهد بازدید کرد. 
بازدید تولیت آستان قدس از روند تهیه 50 هزار بسته کمک معیشتی و بهداشتی ویژه محرومان

               به گزارش آستان فرهنگ آستان نیوز، مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در حاشیه بازدید حجت الاسلام والمسلمین مروی از روند تهیه 50 هزار بسته کمک معیشتی و بهداشتی آستان قدس برای محرومان حاشیه شهر مشهد به خبرنگار ما گفت: بنا بر دستور تولیت آستان قدس رضوی تعداد 50 هزار سبد کالا به ارزش 100 میلیارد ریال تهیه و آماده شده است که از فردا در اختیار اقشار نیازمند حاشیه شهر مشهد قرار خواهد گرفت.
امین بهنام اضافه کرد: در روزهایی که همه مردم کشور درگیر بیماری کرونا هستند، با عنایت حضرت رضا(ع) و توجه ویژه  تولیت آستان قدس رضوی به اقشار کم برخوردار شهر، مقرر شد تا تبرکی از سمت این آستان مقدس بین خانواده‌های مستضعف شهر مشهد به خصوص کارگردان فصلی توزیع شود تا از دشواری روزهای پایان سال آن‌ها کاسته شود.
بهنام ابراز کرد: این سبد کالا شامل یک کیسه برنج ایرانی درجه یک، دو بسته ماکارانی، یک بطری روغن سه لیتری، حبوباتی مثل جو، نخود، لوبیا، ماش، سویا، دو شیشه رب گوجه فرنگی و نیز یک بسته ماسک بهداشتی و یک بسته صابون و محصولات فرهنگی شامل کتاب، پویانمایی «در مسیر باران» و دعای هفتم صحیفه سجادیه و ... در نظر گرفته شده است.
وی در رابطه با کیفیت انتخاب خانواده‌های نیازمند مشمول این طرح حمایتی هم گفت: آستان قدس رضوی در حاشیه شهر مشهد، 189 کانون خادمیاری را زیر مجموعه خود در اختیار دارد و خادمیاران عضو این کانون‌های محله‌ای، خانواده‌های نیازمند محدوده خود را شناسایی می‌کنند و پس از گردآوری اطلاعات کلیه این خانوارها با مدارک معتبر شناسایی می شوند و اطلاعات را در قالب یک نرم‌افزار وارد می‌کنند تا توزیع عادلانه رعایت شود. 
 
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
عبارات کلیدی:
امتیاز دهید
بیشتر بخوانید
تبادل نظر کاربران
.
 

گفتگو(بایگانی)

دسترسی سریع

اشتراک بسته تخصصی فرهنگی


* پست الکترونیک
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر

نشریه همگام.

طرح های فرهنگی.

.
ثبت نام طرح خادمياران نوجوان رضوي»
فراخوان ايده هاي خلاقانه خدمت به امام رضا عليه السلام
وقف و نذر
.