شنبه 16 مهر 1393
ارتباط با ما : 7-32291620-051
Farhangi@aqr.ir
 

امام جواد علیه‌السلام: من ضامن بهشت برای کسی هستم که قبر پدرم را در طوس زیارت کند و حق او را بشناسد.

آثار ادبی مؤسسه آفرینش های هنری آستان قدس رضوی در مشهد رونمایی شد

مراسم رونمایی چهار عنوان کتاب شعر انجمن ادبی رضوی مؤسسه آفرینش های هنری آستان قدس رضوی به صورت زنده از حرم مطهر رضوی در فضای مجازی پخش شد. 
آثار ادبی مؤسسه آفرینش های هنری آستان قدس رضوی در مشهد رونمایی شد

            به گزارش آستان علم و فرهنگ به نقل از آستان نیوز، رونمایی این آثار شب گذشته در مراسم برگزاری کنگره شعر مهدویت «به امید دیدار» در تالار قدس بارگاه ملکوتی امام هشتم(ع) با حضور حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن مهدوی مهر رئیس سازمان علمی و فرهنگی آستان قدس رضوی، محمدعلی چمی گو مدیر عامل مؤسسه آفرینش های هنری آستان قدس رضوی و جواد حیدری مدیر عامل مجمع شاعران اهل بیت(ع) انجام شد و اهل شعر و ادب آن را از بستر اینستاگرام تماشا کردند.
در این مراسم سه دیوان «محرم خراسانی»، «آذر خراسانی» و «عبدالعلی نگارنده» از استادان بزرگ شعر خراسان با حضور سید محمد رستگار و جواد هاشمی؛ «تربت» مؤلفان این آثار رونمایی شد.
همچنین کتاب «چلچراغ هدایت» که با محوریت اشعار چهارده معصوم(علیهم السلام) سروده محمد جواد غفورزاده؛ «شفق» در دو جلد تهیه شده است، با حضور این استاد پیشکسوت شعر آیینی کشور در این مراسم رونمایی شد.
این چهار عنوان کتاب در حوزه شعر و ادب از سوی مؤسسه آفرینش های هنری آستان قدس رضوی و به اهتمام مجمع شاعران اهل بیت(ع) به زیور چاپ آراسته شده است.
لازم به ذکر است، مؤسسه آفرینش های هنری آستان قدس رضوی برنامه های هنری خود را با توجه به رعایت فاصله گذاری اجتماعی در دوران مقابله با بیماری کرونا با بهره گیری از ظرفیت فضای مجازی و بدون مخاطب حضوری برگزار می کند. علاقه مندان می توانند این برنامه ها را از طریق صفحه اینستاگرام این مؤسسه به نشانی aqart.ir@ دنبال کنند. 
 
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
عبارات کلیدی:
امتیاز دهید
بیشتر بخوانید
تبادل نظر کاربران
.
 

گفتگو(بایگانی)

دسترسی سریع

اشتراک بسته تخصصی فرهنگی


* پست الکترونیک
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر

نشریه همگام.

طرح های فرهنگی.

.
ثبت نام طرح خادمياران نوجوان رضوي»
فراخوان ايده هاي خلاقانه خدمت به امام رضا عليه السلام
وقف و نذر
.